Agencja i biuro nieruchomości Nieporęt

Agencja nieruchomości: Nieporęt

Chcesz korzystnie sprzedać, wynająć lub znaleźć nieruchomość spełniającą Twoje oczekiwania? W agencji nieruchomości Wasilewski Investments zapewniam Klientom profesjonalną obsługę oraz wszechstronne wsparcie na każdym etapie transakcji, od stworzenia profesjonalnej oferty, poprzez jej promocję, aż po dopełnienie wszelkich formalności. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że moje biuro świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z ofertą i rozpocznijmy współpracę!

Znajdź wymarzone mieszkanie, dom lub działkę z profesjonalnym biurem nieruchomości

Pomagam w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości dla Klientów, którzy szukają lokalu użytkowego, mieszkania, domu jednorodzinnego albo działki budowlanej Nieporęcie bądź okolicach. Jako agent mobilny obsługuję obszar całej stolicy oraz pobliskich gmin. W ramach działalności biura nieruchomości mogę pomóc w sprawdzeniu stanu prawnego obiektu, a także zapewnić wsparcie w negocjacjach oraz finalizacji transakcji.

Biuro nieruchomości: Nieporęt

Przyjmując zlecenia sprzedaży, dbam kompleksowo o nieruchomość, nad którą pracuję. Podpisując umowę na wyłączność z agencją nieruchomości, możesz mieć pewność, że skupię się w pełni na Twoim obiekcie. W ramach współpracy proponuję między innymi:

  • rzetelną i kompleksową wycenę,
  • przygotowanie do sprzedaży, w tym home staging,
  • fachową sesję fotograficzną,
  • efektowną prezentację wideo,
  • profesjonalny opis oferty,
  • promocję nieruchomości,
  • spotkania i prezentacje potencjalnym klientom,
  • pełną obsługę formalności.

Jeśli chcesz szybko, bezpiecznie i korzystnie sprzedać obiekt w Nieporęcie, skorzystaj z usług mojego biura nieruchomości.


Profesjonalizm i doświadczenie w pośrednictwie na rynku nieruchomości

Zarówno sprzedaż, jak i kupno domu czy działki wiąże się z wieloma koniecznymi działaniami, które wymagają czasu, wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego w ramach działalności agencji nieruchomości mogę zaproponować Ci kompleksową obsługę, dzięki której już niedługo zarobisz na sprzedaży mieszkania w Nieporęcie lub okolicach. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów!