Agencja i biuro nieruchomości Wieliszew

Agencja nieruchomości: Wieliszew

Jako doświadczony, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami doskonale zdaję sobie sprawie, jak złożony i skomplikowany potrafi być proces sprzedaży lokum. Osoby, które zwracają się do mnie z prośbą o pomoc, często wspominają o czasochłonnym przygotowywaniu dokumentów, zawiłych formalnościach czy braku czasu na opracowywanie i publikowanie w sieci rzeczowych ofert sprzedaży. Właśnie w takich czynnościach jestem w stanie wyręczyć moich Klientów. Oferuję kompleksowe usługi z zakresu obrotu nieruchomości. Zadzwoń, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących mojej oferty.

Kompleksowa pomoc we wszystkich działaniach niezbędnych do sprzedaży nieruchomości

Do moich zadań należy przede wszystkim przygotowywanie danej nieruchomości do szybkiej i skutecznej sprzedaży. Zajmuję się wykonywaniem profesjonalnej sesji lub filmu, które ukazują walory obiektu, ustalaniem wyceny, a także promocją nieruchomości na popularnych portalach. Właściciele nieruchomości na sprzedaż mogą liczyć też na moje wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności. Jako osoba z wykształceniem prawniczym doskonale znam stronę prawną procesu sprzedaży mieszkań czy domów, dlatego bez trudu mogę przygotować przedwstępną umowę. Robię wszystko, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo transakcji. Zapraszam do współpracy z moją agencją nieruchomości.

Biuro nieruchomości: Wieliszew

W codziennej pracy kieruję się zadowoleniem moich Klientów, a wiem, że każdy z nich oczekuje profesjonalnej, kompleksowej obsługi od A do Z. Dlatego moja oferta jest holistyczna. Współpracując ze mną, Klient otrzymuje wsparcie prawnika, specjalisty od sprzedaży nieruchomości, fotografa odpowiadającego za przygotowanie zdjęć lokalu, ale też dekoratora zajmującego się home stagingiem. Zadbam o każdy etap sprzedaży, łącznie z opracowaniem treści ogłoszenia, zaplanowaniem strategii promocyjnej czy prezentacją domu potencjalnym nabywcom. Zapraszam do współpracy z moją agencją nieruchomości. Działam mobilnie — nie tylko w biurze, ale przede wszystkim w terenie, np. na terenie Wieliszewa.