Agencja nieruchomości — Legionowo

Chcesz sprzedać mieszkanie, szeregowiec lub jednorodzinny dom na terenie Legionowa? Jako doświadczony, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomości doskonale zdaję sobie sprawę, jak trudne i skomplikowane pod względem prawnym są takie przedsięwzięcia. Moim głównym celem jest zapewnienie Klientom najlepszych możliwych rozwiązań związanych ze sprzedażą nieruchomości. Zapewniam kompleksowe usługi, które obejmują między innymi ustalanie wyceny, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży (homestaging, profesjonalne sesje i filmy), opracowanie rzeczowej oferty sprzedaży, a także pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z transakcją.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomości w Legionowie lub okolicach z zyskiem, skontaktuj się ze mną i pozwól pomóc w realizacji Twoich planów!

Dlaczego warto wybrać moje biuro nieruchomości?

W Agencji nieruchomości Wasilewski Investments do każdej współpracy pochodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Swoim Klientom proponuję kompleksową opiekę nad ogłoszeniem, która uwzględnia między innymi przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej, opracowanie oferty czy promocję nieruchomości na wielu portalach internetowych. Dodatkowo zajmuję się zabezpieczeniem prawnym - uzyskuję informacje o stanie prawnym nieruchomości oraz o ryzykach związanych z planowaną transakcją. Wykonuje wszystkie niezbędne obowiązki związane ze sprzedażą.

Nieruchomości Legionowo oraz inne miejscowości

Współpracując ze mną, możesz liczyć na kompleksowe usługi, bezpłatną obsługę prawną, dokładną analizę stanu prawnego nieruchomości, wsparcie przy nieruchomościach zadłużonych, profesjonalną pomoc w negocjacjach i pełne bezpieczeństwo podejmowanych działań. Działam na terenie całego powiatu wołomińskiego i Warszawy - z przyjemnością rozpocznę współpracę z Klientami z Legionowa. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń, spotkajmy się i omówmy szczegóły!